سه شنبه 16 ژانویه 2018
خانه / حوادث / حمله نصاب ماهواره با زن جوان در مقابل بچه هایش

حمله نصاب ماهواره با زن جوان در مقابل بچه هایش

ساعت 18 عصر روز 21 تیرماه سال گذشته یک ماجرای هولناک به کلانتری 150 تهرانسر گزارش داده شد . در این گزارش آمده است یک نصاب ماهواره پس از حمله کردن به خانه شوهر خواهر خود و حجوم بردن به خانه به همسر وی آسیب رسانده و از خانه متواری شده است . یکی از همسایه های این خانواده در حالی که فرد مهاجم را دیده بود در این باره توضیحاتی را به پلیس ارائه کرده است.

یکی از همسایه‌ها به مأموران و بازپرس گفت: «داخل خانه بودم که با شنیدن صدای داد و فریاد و جیغ‌های زن همسایه به طبقه پایین آمدم که ناگهان جوانی 30 ساله را مقابلم دیدم.او در راه‌پله‌ها مرا به سمت دیوار پرتاب کرد و بسرعت از ساختمان خارج شد. وقتی به خانه زن همسایه‌ رفتم او را خون آلود دیدم.
چاقویی نیز در پهلوی سمت چپ‌اش بود. بسرعت با اورژانس و پلیس تماس گرفتم وبعد هم او را به بیمارستان انتقال دادیم.»

حمله نصاب ماهواره با زن جوان در مقابل بچه هایش

پسر هفت ساله این زن که شاهد نزاع خونین بود به پلیس گفت: «شوهر عمه‌ام به مادرم حمله کرد.»

 

با کسب این اطلاعات کارآگاهان پی بردند سیاوش پس از این جنایت پا به فرار گذاشته است.
بنابراین پاتوق‌ها و مخفیگاه‌های سیاوش تحت نظر گرفته شدند تا اینکه قاتل فراری روز 31 تیر در کرج دستگیر شد.

 

وی وقتی تحت بازجویی قرار گرفت، پرده از راز جنایتش برداشت و نخست همسرش را عامل جنایت دانست اما بعد به جنایت اعتراف کرد.

 

عامل قتل درجلسه محاکمه به قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری گفت: من در کار نصب تجهیزات ماهواره‌ای بودم اما از حدود چهار ماه قبل ازحادثه بیکارشده بودم.

به همین خاطر تصمیم گرفتم تا با سرقت، هزینه‌های زندگی را تأمین کنم. با اطلاع دقیقی که از وضعیت زندگی خانوادگی برادرزنم داشتم، تصمیم گرفتم به هر شکل ممکن طلا و جواهرات آنها را سرقت کنم. آن‌ روز به خانه برادر زنم رفتم. پسرشان داخل کوچه مشغول بازی با دوستانش بود. به همین خاطر در ورودی ساختمان باز بود.

خودم را به آپارتمان برادرزنم رساندم و زنگ خانه‌اش را زدم که همسرش در را باز کرد، قصد ورود به خانه را داشتم که مانع شد اما من با قرار دادن پا در میانه در، مانع بسته شدن در شدم.

همان موقع شروع به داد و فریاد کرد و من نیز در حالی که خیلی ترسیده بودم با چاقویی که همراهم بود چند ضربه به گردن و پهلویش زدم که در اثر ضربه‌ای که به پهلویش زدم، دسته چاقو شکست. در همین زمان یک پسر جوان از طبقه بالا به پایین آمد که من او را به عقب هل داده و بسرعت از خانه خارج شدم.»

متهم پس از محاکمه در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور قاضی «کیخواه» با توجه به مستندات موجود درپرونده، به قصاص-اعدام- محکوم شد.

 

منبع : رادیو سهام