در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

آگهی گلگون

وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری

آگهی رایگان
  • خدمات مشاوره، وکالت
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۰/۰۵/۱۳
  •    تهران تهران
  • 1575 بازدید
  • تهران-یوسف آباد -خیابان اسدابادی -نبش خیابان فتحی شقاقی - پلاک22 - برج هنر- طبقه چهارم- واحد14 دسترسی به دفتر وکالت: فاصله تا ایستگاه مترو جهاد(میدان فاطمی) 200متر فاصله تا ایستگاه اتوبوس بی آر تی مطهری 100 متر.

مشاوره حقوقی با وکیل طلاق در سال های اخیر تبدیل به یکی از مهمترین مواردی شده که در جامعه نیاز به آن احساس می شود. زیرا هر روز تعداد طلاق ها بیشتر از قبل شده و افراد زیادی در همان سال های ابتدایی زندگی خود درگیر مشکلات شده و تصمیم به جدایی و طلاق می گیرند.

وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور خانواده که معمولا آن را با نام وکیل خانواده می شناسند، بهترین انتخاب برای مشاوره حقوقی به عنوان وکیل طلاق می باشد.

معرفی روش های مختلف پیشنهادی در مشاوره حقوقی از سوی وکیل طلاق اولین مورد از روش های طلاق که در مشاوره حقوقی با وکیل طلاق می توان به آن پرداخت، طلاق توافقی می باشد.

این نوع از طلاق ها معمولا پس از توافق کامل بر سر موضوعات مختلف از سوی زوجین اتفاق می افتد. طلاق توافقی در سال های اخیر رواج بسیار بیشتری نسبت به سال های قبل پیدا کرده است.

دومین موردی از روش های طلاق که در مشاوره حقوقی با وکیل طلاق مورد بررسی قرار می گیرد، طلاق یکطرفه از سوی زوج می باشد.

معمولا در مواردی که زوجه دارای مشکلاتی باشد که تحمل آن برای زوج امکانپذیر نباشد و از نظر قانونی نیز مشکلی برای طلاق وجود نداشته باشد، می توان درخواست طلاق را به مراجع قضایی ارائه کرد.

سومین مورد از روش های طلاق که در مشاوره حقوقی با وکیل طلاق در مورد آن بحث می شود، طلاق یکطرفه از سوی زوجه می باشد.

این نوع طلاق می تواند به خاطر عدم پرداخت نفقه، مهریه و... اتفاق بیفتد. چنانچه زوج یکی از شروط دوازده گانه ضمن عقد را نیز نداشته باشد، راه برای طلاق یک طرفه از سوی زوجه باز می شود. در غیر این صورت زوجه نمی تواند برای طلاق یک طرفه اقدام کند.

حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

جهت پرسش و پاسخ حقوقی در وب سایت همرا ما باشید

http://parsalaw.ir

تلفن دفتر : 02188554580

همراه: 09123666928

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

ثبت آگهی